Вогнегасники порошкові

 
Порошкові вогнегасники використовуються в залежності від складу порошку, для гасіння пожеж класу А, В, С, Е. Потрібно відмітити, що порошкові вогнегасники не призначені для гасіння займань лужних і лужноземельних металів та інших матеріалів, горіння яких може відбуватися без доступу повітря.
Порошкові вогнегасники Вам пропонує компанія "Акін-М". У нас Ви знайдете великий вибір вогнегасників різного типу. Зокрема пропонуємо вогнегасники, які призначені для гасіння класів А, У, З та електростановок, автоматичний вогнегасник буран.  Гасіння пожеж та загорянь відбувається спеціальним порошком. Підходять як для захисту окремих об'єктів, так і для усієї площі приміщення.
Вогнегасні порошки мають схильність до «грудкування» та злежування при зберіганні, що може призвести до втрати вогнегасної здатності. Тому, використовуючи порошкові вогнегасники, необхідно строго дотримуватися правил зберігання, вчасно перевіряти робочий тиск та робити перезарядку.
 
 
 
 
 
 
 
  • 1
  • 2
 
На нашому сайті Ви можете придбати автоматичний вогнегасник буран.  Замовлення приймаємо по всій Україні. Доставка здійснюються будь-яким, зручними для замовника способом в будь-який регіон країни. У нас доступні ціни та відмінна якість товарів.
 

Фільтр

Показати з ціною
від

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Акін-М - градирні, парогенератори, вогнегасники вуглекислотні
(основний офіс)

61091, Україна, Харківська, Харків, вул. Танкопія, будинок 14, офіс 112
  • +38 (057) 758-90-XX
 

Прайси

Електричні парогенератори

11.11.2011

Електричні парогенератори Електричні парогенератори АПЕП призначені для виробництва насиченого водяної пари…

 

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create