Модуль ОСП-1(1,5; 2)
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 22107396
 
 

Опис Модуль ОСП-1(1,5; 2)

Вогнегасник самоспрацьовуючий порошковий ОСП розроблений в 1991 році спільно з Всеросійським інститутом протипожежної оборони МНС Росії.
Вогнегасник поєднує в собі властивості теплового сповіщувача, джерела створення тиску для подачі в зону горіння вогнегасної речовини і контейнера для його зберігання.
ОСП є герметичною скляною судиною, який заповнюється вогнегасним порошком і спеціальною речовиною - газоутворювачем.
Встановлюється над місцем можливого загоряння і автоматично спрацьовує при підвищенні температури в зоні установки до1000С (ОСП-1) або 2000С (ОСП-2).
Імпульсний викид вогнегасної порошку в об'єм, що захищається призводить до високоефективного локально-об'ємного гасіння загоряння. Таким чином, вогнегасник спрацьовує безпосередньо від теплових проявів пожежі, не вимагає коштів автоматичного контролю та втручання людини в процес гасіння.
В даний час вогнегасник самоспрацьовує ОСП широко застосовуються на різних об'єктах. Вони прийняті на постачання кораблів і берегових об'єктах Військово-Морського Флоту, захищають рухомий склад МПС і Московського метрополітену, багато великих промислових підприємств Росії і країн СНД.
Досвід використання ОСП свідчить про те, що вони достатні для захисту невеликих складських, технологічних, побутових, підсобних приміщень, гаражів тощо Їх можна використовувати також для гасіння пожеж в кабельних коробах і тунелях, трансформаторних і електрощитових приміщеннях, в окремих електрощитах, що знаходяться під напругою.
Ефективність роботи самоспрацьовують вогнегасників в реальних умовах підтверджується в численних відгуках, які прийшли на адресу фірми від керівників різних підприємств.

Товари з рубрики - Вогнегасники порошкові

 
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Акін-М - градирні, парогенератори, вогнегасники вуглекислотні
(основний офіс)

61091, Україна, Харківська, Харків, вул. Танкопія, будинок 14, офіс 112
 

Прайси

Електричні парогенератори

11.11.2011

Електричні парогенератори Електричні парогенератори АПЕП призначені для виробництва насиченого водяної пари…

 

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create