Модуль Буран-8взр

Модуль Буран-8взр
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 22107382
 
 

Опис Модуль Буран-8взр

При захисті приміщень, що належать до вибухопожежонебезпечної категорії (категорії А і Б по НПБ 105-95 і вибухонебезпечні зони по ПУЕ), обладнання, що входить до складу установки, при його розміщенні в приміщенні, що підлягає повинно мати вибухобезпечне виконання.
Для захисту вибухонебезпечних об'єктів випускаються модулі «Буран-8взр» з рівнем і видом вибухозахисту 1ExiallBT4 X і 1ExdllBT4 X.
Випускається дві моделі «Буран-8взр»:

  • «Буран-8Увзр» універсальний, стельового кріплення для приміщень з висотою стелі від 2,5 до 6 м. Випускається замість знятих з виробництва аналогічних виробів - «Буран-8СВвзр» і Буран-8Ввзр »;
  • «Буран-8Нвзр» настінного кріплення, що забезпечує подачу порошкової хмари в горизонтальному напрямку на відстань до 8 м. Для даного модуля висота стелі приміщення вже не береться до уваги.


Модулі «Буран-8взр» застосовуються для захисту об'єктів газо- і нафтопереробки, АЗС і АГДС, складів лаків і фарб, фарбоприготувальних відділень і фарбувальних камер, приміщень насосних з перекачування нафтопродуктів, різних цехів і приміщень з вибухонебезпечним виробництвом і т.д.
Модулі з рівнем і видом вибухозахисту 1ExiallBT4 X і 1ExdllBT4 X застосовуються для захисту вибухонебезпечних приміщень, в яких звертаються речовини і матеріали категорії IIB і групи Т4 по ПУЕ (табл. 7.3.3.): Ацетон, пропан, бутан, всі види бензинів, гас , різні розчинники і т.п. Більш детальну інформацію за категоріями і групами речовин і матеріалів і, відповідно, можливість застосування модулів «Буран» можна визначити по табл. 7.3.3. Правил улаштування електроустановок глава 7.3. «Установки у вибухонебезпечних зонах».

Товари з рубрики - Вогнегасники порошкові

 
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Акін-М - градирні, парогенератори, вогнегасники вуглекислотні
(основний офіс)

61091, Україна, Харківська, Харків, вул. Танкопія, будинок 14, офіс 112
 

Прайси

Електричні парогенератори

11.11.2011

Електричні парогенератори Електричні парогенератори АПЕП призначені для виробництва насиченого водяної пари…

 

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create