Полум'я -  це досить небезпечна стихія. Воно перетворює на попіл все на своєму шляху. Головним засобом для боротьби з вогняною стихією вважаються вогнегасники вуглекислотні, які застосовуються для гасіння горючих матеріалів, процес горіння яких відбувається безпосередньо із участю кисню. Припинення пожежі вогнегасником можна здійснити як в гаражі, так і на дачі, на присадибній ділянці та на складі, в офісі, в транспортному засобі та в житловій квартирі та в інших місцях.

Компанія Акін-М виготовляє та реалізує якісні вогнегасники на власній виробничій базі. Протипожежне обладнання, яке пропонує підприємство, застосовується при пожежах рівня B - загоряння рідких речовин, C - загоряння газоподібних речовин та E - загоряння електричних установок. Вогнегасники вуглекислотні перезаряджаються згідно з інструкцією.

Вогнегасник вуглекислотний дуже добре справляється з горінням рідких та газоподібних речовин. Він не псує своєю дією поверхню, яку гасить. Тому його широко використовують в усіх приміщеннях. Після застосування протипожежного обладнання потрібно провітрити приміщення.

Компанія Акін-М виготовляє вогнегасники вуглекислотні, принцип дії яких заснований на витісненні заряду двоокису вуглецю під власним надлишковим тиском. Саме цей вид вогнегасників під час гасіння пожежі створює видиму хмару газу, яка перешкоджає проникненню кисню. Цьому вогнегаснику притаманні властивості, які дозволяють уникнути повторного займання за короткий проміжок часу. При використанні протипожежного обладнання, яке реалізує компанія, температура струменя становить більше сімдесяти градусів.

Вуглекислотні вогнегасники підприємство виготовляє зі сталевих балонів високого тиску, які оснащені замково-пусковими пристроями з клапанами скидання, а також з пластиковими конусоподібними розтрубами. В основному колір обладнання протипожежного, яке пропонує компанія - червоний.

Підприємство Акін-М виготовляє високоякісні вогнегасники, термін придатності яких (до перезарядки) становить 5 років.

Купити вуглекислотний вогнегасник за гнучкими цінами можна у Харкові, Києві, Хмельницькому, Черкасах, Донецьку, Запоріжжі, Чернігові, Сумах та інших містах України.

Якщо ви шукаєте якісний та надійний вуглекислотний вогнегасник, то звертайтеся до компанії-виробника Акін-М. Саме тут вам нададуть широкий асортимент найкращого протипожежного обладнання!