Сучасні парогенератори електричні відрізняються високою безпекою та ступенем автоматизації. Вони здатні самостійно відключатися, виконувати промивання, очищення і осушення системи. Крім цього, вони не вимагають встановлення димоходів, не використовують відкрите полум'я, не забруднюють навколишнє середовище та забезпечують швидке отримання великого обсягу пари. Також більшість парогенераторів передбачає можливість їх оснащення додатковими пристроями, наприклад аромагенераторами, системами фільтрації води.

Основними напрямками діяльності підприємства Акін-М є розробка, виробництво і постачання парогенеруючого та опалювального обладнання.

За час розвитку, підприємство розробило та налагодило випуск автономних електричних парогенераторів, основним елементом яких є тенова конструкція циркуляційного типу.

Електричні парогенератори АПЕП призначені для виробництва насиченої водяної пари. Їх застосовують в різноманітних технологічних процесах харчової та загальної промисловості, таких як:
- переробка сільгосппродукції;
- виробництво молочних продуктів, хлібобулочних та макаронних виробів;
- пивоваріння;
- сушіння лісу;
- виробництво будматеріалів;
- тепличне господарство;
- переробка полімерів і т. д.

Парогенератори електричні, які пропонує українське підприємство Акін-М, випускаються у повній заводській готовності. Вони не вимагають додаткових капітальних вкладень та великих виробничих площ. Для електричних парогенераторів підприємства не потрібно використовувати газові котли.

За конструкцією електричні парогенератори, які виготовляє компанія, складаються з двох основних частин — корпусу та панелі управління. Всередині корпусу розміщений бак-випарник з трубчастим нагрівальним елементом, який обладнаний датчиком температури, блоком магнітної підготовки води, камерою контролю рівня води та іншими елементами. А на зовнішній поверхні корпусу розташовані зливний кран бака для води, сполучний пристрій для підключення до системи водопостачання, сполучний пристрій паропроводу, роз'єми для підключення датчиків та електроживлення та ін.

Основними перевагами електричних парогенераторів компанії Акін-М є парова мобільність, можливість отримання пари в діапазоні від 0 до 10 бар та робота агрегату як в автоматичному, так і в ручному режимі.

Електропарогенератори захищені пожежобезпечним термоізоляційним кожухом, вони невеликі за розміром та безпечні в обслуговуванні.

Часові витрати на технічне обслуговування електричних парогенераторів мінімальні, саме це є великою перевагою при використанні пари у безперервному технологічному процесі.

Завітайте до компанії Акін-М та придбайте якісні та надійні електронні парогенератори, за доступними цінами! Чекаємо на вас!