Що слід знати при виборі вуглевипалювальної печі

Вуглевипалювальні печі - обладнання, яке працює на досить високих температурах, а процес піролізу складається з складних хімічних реакцій. Такі печі підходять для утилізації відходів, а також для виробництва деревного вугілля.

Підприємство "Акін-М" спеціалізується на виготовленні промислового обладнання з металу для промислових підприємств за кресленнями замовника, а також продаж пожежного обладнання. Ми на українському ринку вже більше 7 років, наше обладнання встановлено і успішно експлуатується на таких великих підприємствах України, Грузії, Болгарії, Ірані та Польщі. Ви можете нам довіряти та вуглевипалювальні печі купити.

Особливу увагу ми приділяємо основам проектування даного обладнання. Таких основ три: правильні розрахунки, правильний підбір матеріалів, правильна технологія виготовлення. Грунтуючись на цьому, ми виробляємо печі, які працюють і відповідають своїм призначенням, легко контрольовані та керовані, надійні й довговічні.

Вуглевипалювальні печі призначені для переробки кускових деревних відходів лісозаготівель і дров'яної деревини з метою отримання деревного вугілля для потреб народного господарства. Вуглевипалювальні печі можуть перевозитися по лісових угіддях в місця ведення рубок та утилізації відходів деревини. Сировиною для отримання деревного вугілля є деревина, промислові відходи, обрізки і відходи столярних цехів.

При виборі вуглевипалювальної печі слід врахувати всі можливі варіанти її експлуатації. Існують мобільні та стаціонарні моделі вугіллевипалювальних печей.

Основна відмінність вуглевипалювальних печей полягає в тому, чи можливе переміщення цього виду обладнання від однієї ділянки до іншої. Мобільний тип не дозволяє виробляти великий обсяг продукції, але завдяки невеликій вазі, такі установки можуть бути перевезені на нове місце в причепі легкового автомобіля. Існують моделі печей, які встановлені на колісну вісь або санчата. Мобільні установки вуглевипалювальних печей такого типу значно простіше переміщати, але вартість обладнання, в цьому випадку, буде значно вища.

Стаціонарні моделі печей не можуть бути переміщені і весь виробничий процес здійснюється на одному місці. Доставка сировини до місця виробництва здійснюється з допомогою вантажного транспорту. Стаціонарні установки дозволяють здійснювати виробництво деревного вугілля у виробничих масштабах, деякі моделі мають продуктивність до 10 тонн на добу.

Стаціонарні печі можуть бути також розділені на однокамерні і багатокамерні установки. Однокамерна піч не відрізняється високою продуктивністю, але вона має невелику ціну. Трикамерні печі більш продуктивні. Такі вуглевипалювальні комплекси дозволяють знизити потребу в робочій силі за рахунок правильно організованого процесу роботи печі. Такі печі ідеальні для організації безперервного циклу виготовлення деревного вугілля.

Якщо Ви бажаєте замовити вуглевипалювальну піч, зателефонуйте нам та отримайте безкоштовну консультацію.