Коли краще застосовувати вуглекислотний вогнегасник

Встановлено, що за наявності вогнегасників в приміщеннях пожежу можна погасити в перші чотири хвилини після займання, задовго до прибуття пожежних. Наше підприємство "Акін-М" підтримує це. Саме тому, з-посеред наших товарів Ви можете знайти широкий асортимент вогнегасників.

Згідно пожежних норм в громадських та адміністративних приміщеннях на кожному поверсі повинно бути два та більше вогнегасники з масою заряду речовини для гасіння пожежі не менше 5 кг.

Вуглекислотні вогнегасники - поширений засіб пожежогасіння сьогодні.

У залежності від акумуляторної вогнегасної речовини вогнегасники поділяються на п'ять видів:

  • вуглекислотні;
  • повітряно-пінні;
  • порошкові;
  • водні;
  • аерозольні.

Вогнегасники вуглекислотні призначені для гасіння загорянь різних горючих речовин, горіння яких не може відбуватися без доступу повітря, на промислових підприємствах, на транспортних засобах (залізничному, міському, морському транспорті), в електроустановках, що знаходяться під напругою до 1000 В, в музеях, архівах, офісних приміщеннях за наявності оргтехніки, а так само в житловому секторі. Вуглекислотні вогнегасники також призначені для гасіння рідких і газоподібних речовин (клас В, С). Перевагою вуглекислотний вогнегасник купити є відсутність слідів гасіння пожежі, оскільки вуглекислота після використання не залишає слідів і бруду. Суттєвим «плюсом» є відсутність слідів вогнегасильної речовини. Також вуглекислотний вогнегасник дає можливість усунути загорання у важкодоступних місцях, куди доступ піни або порошку може бути проблематичним.

Вогнегасники повинні експлуатуватися в умовах помірного клімату У, категорії 2, тип атмосфери II, за ГОСТ 15150 в діапазоні температур від мінус 40 до плюс 50°С. Не допускається попадання прямих сонячних променів.

Вуглекислотні вогнегасники гасять загорання за рахунок значного охолодження зони горіння струминою вуглекислоти СО2, яка, випаровуючись, перетворюється на вуглекислий газ (а він, як відомо, не підтримує горіння). До недоліків вуглекислотних вогнегасників можна віднести можливість обмороження вуглекислотою при необережному їх використанні. Суттєвим «плюсом» є відсутність слідів вогнегасильної речовини. Також вуглекислотний вогнегасник дає можливість усунути загорання у важкодоступних місцях, куди доступ піни або порошку може бути проблематичним.

Експлуатація вогнегасника - це стадія життєвого циклу вогнегасника, на якій реалізується і забезпечується його працездатність.

До стадій експлуатації вогнегасника належать: початок його експлуатації, зберігання, транспортування, очікування застосування за призначенням, застосування за призначенням, технічне обслуговування, завершення експлуатації.

НЕ ЗАБУВАЙТЕ!!!! Термін служби вогнегасника - 10 років. Технічний огляд проводиться один раз на рік. Технічне обслуговування один раз на п'ять років. У нього входить:

  • Гідравлічне випробування, знежирення і фарбування корпусу вогнегасника;
  • Перевірка запірно-пускового пристрою;
  • Заміна вогнегасної речовини.

Замовляйте вуглекислотні вогнегасники на нашому сайті з передоплатою 50%. Доставка здійснюється найбільш зручним для замовника способом.

 

Вуглекислотні вогнегасники - поширений засіб пожежогасіння сьогодн