Градирні вентиляторні: призначення та особливості вибору 

Вентиляторні градирні є одним із найбільш використовуваних методів охолодження різноманітних установок, оскільки від перегріву не застрахований ніхто. Тому завжди варто заздалегідь потурбуватися про повноцінну та злагоджену роботу устаткування та мінімізувати ризики.

Завдяки використанню вентиляторних градирень можна суттєво подовжити термін експлуатації різних компресорних установок, індукційних печей та ін. Наша компанія здійснює виготовлення градирень, які вже повністю готові до експлуатації та не потребують жодних додаткових вкладень.

Градирня являє собою сталеву конструкцію, яка складається з піддона зі спеціальним фільтром, корпусу та вентилятора. Піддон є основою градирні та слугує для відведення охолодженої води. Корпус градирні – це так звана робоча зона для охолодження води. У верхній частині корпусу розміщений сам вентилятор.

За типом зрошення градирні поділяють на плівкові, сухі, бризкальні та краплинні. За принципом подачі атмосферного повітря градирні поділяють на:

• вентиляторні – подача повітря здійснюється за допомогою вентиляторів. Охолодження рідини є досить швидким та якісним;

• відкриті – використовують силу вітру;

• ежекційні – розпилення води здійснюється у спеціальних каналах.

Завдяки досить великій швидкості руху повітря в охолоджувальних установках температура знижується доволі швидко порівняно з іншими видами градирень, особливо якщо використовують вентилятори великої потужності. Знизити температуру рідини можна завдяки збільшенню притоку повітря.

Використовуючи градирні, можна не тільки здійснити охолодження рідини, але й довести її до потрібної температури, що можливо зробити завдяки зміні кількості обертів.

Представлені установки мають компактні розміри та досить широко використовуються у найрізноманітніших галузях промисловості. Градирні застосовують для охолодження компресорів, конденсаторів у холодильних машинах. Використання градирень дозволить убезпечити дороговартісне устаткування від перегрівання, тож імовірність виникнення пожежі зведено до мінімуму.

Придбати градирні вентиляторні можна в компанії «Акін-М». Ми надаємо гарантійне обслуговування на рік або пів року. Консультанти допоможуть визначитися із вибором. Ми здійснюємо виробництво градирень зі сталі (фарбовані) та нержавіючої сталі. На бажання замовника додатково комплектуємо автоматичним пультом управління. Ми працюємо за 50%-ю передоплатою. Здійснюємо доставку найзручнішим для Вас способом. Чекаємо на замовлення!