Парогенератори електричні для різних галузей промисловості

Фахівці промислових підприємств добре знайомі з обладнанням під назвою парогенератори електричні. Де саме використовується і які переваги має це високоефективне обладнання ви дізнаєтеся в цій статті.

Електричні парогенератори дозволяють отримувати пар, тепло, гарячу воду. При цьому забезпечується висока температура і мінімальна собівартість одержуваної пари, а сам процес екологічно чистий.

Де застосовуються електричні парогенератори?

Список підприємств, на яких використовуються електричні парогенератори, величезний. Це підприємства, де використовується термообробка продуктів і матеріалів, стерилізація, сушка, очищення, опалення. Парогенератори використовуються на підприємствах:

• нафтової, хімічної, гірничодобувної, гірничопереробної, будівельної промисловості;
• в лакофарбовій промисловості, при виготовленні епоксидних смол та інших матеріалів;
• в харчовій промисловості (при виготовленні молочних, м'ясних і рибних продуктів; для термічної обробки консервів; виготовленні круп, хлібобулочних виробів; для стерилізації та санітарно-гігієнічної обробки обладнання і тари);
• у тваринництві при виготовленні кормів;
• на пивзаводах;
• на птахофабриках для видалення паром пір'я при обробці птиці;
• для опалення великих приміщень.

Устаткування відрізняється екологічною чистотою і економічністю. Зверніть увагу на деякі переваги електричних парогенераторів перед іншими способами отримання пари  наприклад, при використанні котлів на газі, твердому або рідкому паливі:

1. Обладнання може працювати без участі оператора. Конструкція обладнання проста і легка в обслуговуванні.

2. Електричний парогенератор можна встановити безпосередньо поблизу споживача пари, а тому не потрібно споруджувати паропровід, утеплювати його, щоб знизити теплові втрати.

3. Так як в електричних парогенераторах не використовуються горючі паливні матеріали (бензин, газ, солярка, тверде паливо), при використанні цього обладнання виключається можливість вибуху чи пожежі. Відповідно, не потрібні спеціальні умови для зберігання палива  електричний парогенератор живиться від мережі.

4. Обладнання можна без особливих зусиль перемістити з одного виробничого процесу на іншій.

5. Виробництво пари з використанням електричного парогенератора екологічно чисте, для обладнання не потрібне будь-яке очисне обладнання.

6. Електричний парогенератор безпечний для обслуговуючого персоналу. Устаткування має кілька ступенів захисту. Нагріті частини, через які йде струм, вкриті захисними кожухами. Передбачений пристрій аварійного захисту при перевищенні тиску, застосовуються пружинні запобіжні клапани, які виключають витік гарячої води або викид пари у випадках поломки.

Детальну технічну інформацію про парогенератори ви можете дізнатися у фахівців компанії «Акін-М». Консультації з виборі устаткування і ньанси використання надаються обсолютно безкоштовно.

Купуйте парогенератори електричні на сайті ТОВ «Акін-М»! Обладнання представлено на цій сторінці.