Модуль порошкового пожежогасіння на варті вашого спокою

МПП, він же модуль порошкового пожежогасіння, маленький помічник у разі виникнення великих неприємностей. Майже непомітний у побуті, він зможе загасити пожежу за лічені хвилини.

 Безпека завжди повинна бути на першому місці. Банальна халатність може мати досить серйозні чи, навіть, трагічні наслідки. Аби вберегти нормальний стан свого оточення, улюбленої справи та, головне, життя людей, потрібно забезпечити надійну систему пожежогасіння.

 Один із варіантів засобів боротьби з пожежею — модуль порошкового пожежогасіння. Спрацьовуючи автоматично та миттєво, МПП економить важливі секунди при займанні полум'я. На відміну від звичайних вогнегасників від вас не вимагається швидкої реакції, мимовільна паніка не матиме негативних наслідків, адже модуль потурбується про вас і вашу безпеку.

 Принцип роботи. Модуль порошкового пожежогасіння здатний припинити пожежу класів А-С (А - відкрите горіння твердих матеріалів, В - горіння легкозаймистих і горючих рідин,С - горіння газів). Діапазон можливостей модуля має багато переваг, порівняно з іншими протипожежними засобами.

МПП може використовуватись як елемент автономної протипожежної системи з режимом примусового електричного постачання, а також як самостійний протипожежний механізм.

Один або кілька модулів можуть використовуватися як для захисту окремого небезпечного в плані займання об'єкта, так і всієї площі або об'єму приміщення. В системі гасіння пожежі модулі виконують виконавчу роботу.

 Порошкове наповнення модулів є безпечним у використанні, оскільки не містить озоноруйнуючих речовин. До переваг МПП можна віднести також його автономність, це дозволяє використання приладу в окремих випадках без будь-яких систем управління.

 Асортимент модулів досить різноманітний, відрізняються системи величиною обхвату території та особливостями будови. Це дозволяє правильно підібрати прилад в залежності від його основного призначення.

 Надійний виробник. Питання безпеки завжди актуальне. Виготовленням систем захисту займається чимало компаній, щоб зробити правильний вибір варто звертати увагу на репутацію виробника та наявність сертифікатів, що затверджують якість продукції.

“Акін-М” - гарантія вашої безпеки! Робота кращих спеціалістів своєї справи спрямована на постійне вдосконалення характеристик протипожежних засобів та їх тривалу надійність. Широкий асортимент продукції та професійні консультації спеціалістів компанії дадуть вам можливість обрати найбільш оптимальний варіант протипожежного захисту.

 Потурбуйтесь про свою безпеку сьогодні!

Щоб дізнатись більше про модулі порошкового пожежогасіння, заходьте на наш сайт.