Про нас

Підприємство "Акін-М" виробляє і продає промислове обладнання з металу: малогабаритні плівкові вентиляторні градирні серії ІВА та ХАРКІВ, електричні парогенератори АПЕП, конвектори опалювальні типу АККОРД, АКОРД-М, БІАККОРД, печі вуглевипалювальні. Компанія також реалізує пожежне обладнання: автоматичні установки та модулі газового пожежогасіння МГП, вогнегасники вуглекислотні пересувні ВВК (ОУ).

Основний вид діяльності компанії - це виробництво обладнання з металу і нестандартних виробів з металу різної складності для промислових підприємств за кресленнями замовника, а також продаж пожежного обладнання.

Переваги підприємства "Акін-М":

- географія поставок обладнання з металу охоплює всі регіони України;
- компанія підтримує на високому рівні якість виготовлення вентиляторних градирень, електричних парогенераторів, углевижігательную печей, удосконалює конструкцію випускається з урахуванням досвіду експлуатації;
- спеціалісти підприємства допоможуть у підборі градирень, запропонують найбільш раціональні схеми пристрою парогенераторним систем, дадуть всі необхідні рекомендації;
- Акін-М пропонує гнучку систему оплати (50% передоплата), може організувати доставку обладнання в будь-який регіон країни найбільш зручним для замовника способом.


Виготовлення градирень

Вентиляторні градирні типу ІВА і Харків виготовляються за одновентіляторною схемою з верхнім розташуванням вентилятора в двох виконаннях: 1 - з пофарбованим корпусом з чорної сталі, 2 - з корпусом з нержавіючої сталі. Вентиляторні градирні серії ІВА і Харків довговічні, ефективні і добре зарекомендували себе при роботі в літніх та зимових умовах у всіх кліматичних зонах СНД. За бажанням замовника градирні комплектуються автоматичним пультом управління.

Виготовлення парогенераторів електричних

Електричні парогенератори АПЕП призначені для виробництва насиченоъ водяної пари і застосовуються в різних технологічних процесах харчової та загальної промисловості, таких як: переробка сільгосппродукції, виробництво молочних продуктів, хлібобулочних і макаронних виробів; пивоваріння; сушіння лісу; виробництво будматеріалів; тепличне господарство; переробка полімерів і т.д. Парогенератори електричні виробляються у повній заводській готовності, не вимагають додаткових капітальних вкладень і великих виробничих площ. Дозволяють уникнути використання газових котлів.

Виготовлення печей вуглевипалювальних

Печі вуглевипалювальні призначені для переробки кускових деревних відходів лісозаготівель і дров'яної деревини з метою отримання деревного вугілля для потреб народного господарства. Печі вуглевипалювальні можуть перевозитися по лісових угіддях в місця ведення рубок та утилізації відходів деревини. Сировиною для отримання деревного вугілля є деревина, промислові відходи, обрізки і відходи столярних цехів. Підприємство має можливість виготовити піч вуглевипалювальну за розмірами замовника.

Виготовлення конвекторів опалювальних типу АККОРД, АКОРД-М, БІАККОРД

Сучасний дизайн, а також високі показники надійності і довговічності при низькій вартості конвекторів опалювальних характеризують їх як дійсно універсальні опалювальні прилади для самих різних варіантів використання на практиці.
Конвектори виготовляються у двох виконаннях: грунтовані та пофарбовані.


З асортиментом товару ви можете ознайомитися в розділах прайс-листи та каталог товарів, а також запрошуємо вас відвідати офіційний сайт компанії "Акін-М".

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Акін-М - градирні, парогенератори, вогнегасники вуглекислотні
(основний офіс)

61091, Україна, Харківська, Харків, вул. Танкопія, будинок 14, офіс 112
 

Прайси

Електричні парогенератори

11.11.2011

Електричні парогенератори Електричні парогенератори АПЕП призначені для виробництва насиченого водяної пари…

 

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create