Про нас

Підприємство "Акін-М" виробляє і продає промислове обладнання з металу: малогабаритні плівкові вентиляторні градирні серії ІВА та ХАРКІВ, електричні парогенератори АПЕП, конвектори опалювальні типу АККОРД, АКОРД-М, БІАККОРД, печі вуглевипалювальні. Компанія також реалізує пожежне обладнання: автоматичні установки та модулі газового пожежогасіння МГП, вогнегасники вуглекислотні пересувні ВВК (ОУ).

Основний вид діяльності компанії - це виробництво обладнання з металу і нестандартних виробів з металу різної складності для промислових підприємств за кресленнями замовника, а також продаж пожежного обладнання.

Переваги підприємства "Акін-М":

- географія поставок обладнання з металу охоплює всі регіони України;
- компанія підтримує на високому рівні якість виготовлення вентиляторних градирень, електричних парогенераторів, углевижігательную печей, удосконалює конструкцію випускається з урахуванням досвіду експлуатації;
- спеціалісти підприємства допоможуть у підборі градирень, запропонують найбільш раціональні схеми пристрою парогенераторним систем, дадуть всі необхідні рекомендації;
- Акін-М пропонує гнучку систему оплати (50% передоплата), може організувати доставку обладнання в будь-який регіон країни найбільш зручним для замовника способом.


Виготовлення градирень

Вентиляторні градирні типу ІВА і Харків виготовляються за одновентіляторною схемою з верхнім розташуванням вентилятора в двох виконаннях: 1 - з пофарбованим корпусом з чорної сталі, 2 - з корпусом з нержавіючої сталі. Вентиляторні градирні серії ІВА і Харків довговічні, ефективні і добре зарекомендували себе при роботі в літніх та зимових умовах у всіх кліматичних зонах СНД. За бажанням замовника градирні комплектуються автоматичним пультом управління.

Виготовлення парогенераторів електричних

Електричні парогенератори АПЕП призначені для виробництва насиченоъ водяної пари і застосовуються в різних технологічних процесах харчової та загальної промисловості, таких як: переробка сільгосппродукції, виробництво молочних продуктів, хлібобулочних і макаронних виробів; пивоваріння; сушіння лісу; виробництво будматеріалів; тепличне господарство; переробка полімерів і т.д. Парогенератори електричні виробляються у повній заводській готовності, не вимагають додаткових капітальних вкладень і великих виробничих площ. Дозволяють уникнути використання газових котлів.

Виготовлення печей вуглевипалювальних

Печі вуглевипалювальні призначені для переробки кускових деревних відходів лісозаготівель і дров'яної деревини з метою отримання деревного вугілля для потреб народного господарства. Печі вуглевипалювальні можуть перевозитися по лісових угіддях в місця ведення рубок та утилізації відходів деревини. Сировиною для отримання деревного вугілля є деревина, промислові відходи, обрізки і відходи столярних цехів. Підприємство має можливість виготовити піч вуглевипалювальну за розмірами замовника.

Виготовлення конвекторів опалювальних типу АККОРД, АКОРД-М, БІАККОРД

Сучасний дизайн, а також високі показники надійності і довговічності при низькій вартості конвекторів опалювальних характеризують їх як дійсно універсальні опалювальні прилади для самих різних варіантів використання на практиці.
Конвектори виготовляються у двох виконаннях: грунтовані та пофарбовані.


З асортиментом товару ви можете ознайомитися в розділах прайс-листи та каталог товарів, а також запрошуємо вас відвідати офіційний сайт компанії "Акін-М".

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Акін-М - градирні, парогенератори, вогнегасники вуглекислотні
(основний офіс)

61091, Україна, Харківська, Харків, вул. Танкопія, будинок 14, офіс 112
  • +38 (057) 758-90-XX
 

Прайси

Електричні парогенератори

11.11.2011

Електричні парогенератори Електричні парогенератори АПЕП призначені для виробництва насиченого водяної пари…

 

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create